14.5 C
Tirana
E mërkurë, 28 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet

Etiketim: lë

Emiliano Shullazi lë regjimin ‘41 Bis’

0
Emiljano Shullazi ka lënë qelinë e burgut të sigurisë së lartë 41 Bis dhe është transferuar tek burgu 313. Shullazit i ka përfunduar afati i...

Mori ryshfet për të punësuar një person në administratë, Gjykata e...

0
Ish-zëvendës ministrja e Brendshme Rovena Voda ka fituar lirinë këtë të premte. Burime për median bëjnë me dije se Gjykata e Posaçme ka shuar masën...

La qelinë pas 2 vitesh/ Shfaqet për herë të parë ish-gjyqtarja...

0
Ish-gjyqtarja e Krujës, Enkelejda Hoxha është shfaqur për herë të parë në publik pas daljes nga burgu. Enkelejda Hoxha u vu në pranga paraditen e...

“Shtëpia e barit” në Koplik/ Gjykata e Shkodrës lë në burg...

0
Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me Burg”, për shtetasit Ramiz Nikdukaj, Bashkim Kovacit 64 vjeç dhe Altion Lulit 43 vjeç...

KPA lë në fuqi vendimin për gjyqtaren Marinela Osmani.

0
KPA ka lënë në fuqi vendimin për gjyqtaren Marinela Osmanin Kjo e fundit ishte konfirmuar në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit në shkurt...
Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin “E le”

Ermal Fejzullahu publikon bashkëpunimin me Ponin “E le”

0
Kur jemi afër sezonit të verës artistët vendor kanë nisur lansimin e projekteve muzikore dhe kësaj liste i janë bashkuar edhe dy të tjerë.Bëhet...

Çipa: Vakumin që le opozita ta mbushë diplomacia për konsensusin e...

0
Në "Drejt" nga Luan Rama në RTV Ora, analisti Aleksandër Cipa u shpreh se Shumica aktuale ka në mundësi për konsensus me opozitën për...

Rama: Do të vazhdojmë me Ballkanin e Hapur, le të thonë...

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka deklaruar se beson se çdo shqiptari i vjen mirë kur për dy herë rresht Serbia bashkohet me Perëndimin...

Osmani: Le t’i mbrojmë pyjet, në mënyrë që të mbrojmë vet...

0
Presidentja e vendit, Vjosa Osmani në Ditën Ndërkombëtare të Pyjeve, ka vizituar Blinajën, duke thënë se kjo datë rikujton nevojën kolektive e individuale për...

Aksident tragjik / Përplas me makinë të riun dhe e lë...

0
Një aksident tragjik ka ndodhur orët e mbrëmjes në qytetin e Fier ku një person ka humbur jetën. Sot rreth orës 22:00, në fshatin Qenas,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS