Ballina Etiketimet Lorik

Etiketim: Lorik

Lorik Cana ‘thumbon’ Igli Taren se ‘u ka gjetur shtëpi tifozëve...

0
Tiranë- Ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana ka folur për finalen Roma-Feynoord.Ai mendon se organizimi i finales së Conference League është përgjegjësi e madhe për...

Me qeleshe në kokë, Lorik Cana bën rrëfimin e rrallë: Kam...

0
Me qeleshe në kokë, Lorik Cana bën rrëfimin e rrallë: Kam ca kapituj ekstremë të historisë sime

Benjamin Kololli dhe Lorik Emini në formacionin e javës në Zvicër

0
Futbolli zviceran është rikthyer në aksion pas tre muajve pauzë për shkak të pandemisë Covid-19. Në xhiron e 24-të janë regjistruar disa rezultate befasuese si...

Lorik Cana drejtor sportiv te kjo skuadër evropiane

0
Lorik Canën shumë shpejt mund ta shohim në futboll, por jo në rolin e futbollistit, por në atë të drejtorit sportiv. Skuadra zvicërane, Lausanne, është...

Lorik Cana përzihet në politik

0
Debati për sistemin zgjedhor në Shqipëri ka përfshirë jo vetëm aktorët politikë në vend, por edhe njerëz të fushave të tjera. Njëri ndër ta...

Lorik Cana thotë se gruaja e ngacmon që ta bëj xheloz

0
sh-kapiteni i kombëtares shqiptare ka folur për marrëdhënien me Monikën. Lorik Cana sot ishte i ftuar në një intervistë me emisionin “Ftesë në 5” ku...

Lorik Cana – futbollistit të Atalantas: E njeh Mic Sokolin ti?

0
Në këto kohë të karantinës, Etrit Berisha ka hapur fotot e arkivës së tij nga momentet që ka mbrojtur portën e SPAL përgjatë këtij...

Një natë me Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na...

0
E ftuar në emisionin “Mirage”, ish-missi që përfaqësoi Shqipërinë në Mis Bota 2004, Agnesa Vuthaj është pyetur se kë do të zgjidhte mes Lorik...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24