fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Përgjigjen

Etiketim: përgjigjen

Kur është mosha ideale për të bërë botox? Mësoje përgjigjen nga...

0
Mund të kesh dëgjuar mjaft raste edhe në mikeshat e afërta që kanë filluar injeksionet e botox-it për të zhdukur shenjat e para të...

Krem kundër diellit apo grim me faktor mbrojtës të lartë? Përgjigjen...

0
Kremi i diellit dhe grim që përdor në përditshmëri, këtë periudhë të vitit janë mjaft të domosdoshme para se të dalësh nga shtëpia Të gjithë...

5 pyetje që burrat urrejnë t’i përgjigjen

0
Nëse të paktën 1 herë keni qenë në një marrëdhënie, e dini se ekzistojnë ca pyetje që kanë fuqinë të “ndezin” një sherr nga...

Shefi i OBSH-së: Do të hetojmë përgjigjen ndaj pandemisë

0
Organizata Botërore e Shëndetësisë “e ka lëshuar herët alarmin” për koronavirus, por trajtimi i pandemisë do të hetohet në mënyrë të pavarur, tha shefi...

Basha: Prishja Teatrit është një akt i pastër lufte, do të...

0
Në një dalje për gazetarët kreu i Opozitës, Lulzim Basha u shpreh se shembja e Teatrit kombëtar është një akt lufte. Basha: Qytetarët e Tiranë s’janë...

Pandemia vonon përgjigjen e KAS, Man.City rrezikon të mbetet jashtë Europe!

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Manchester City në...

A ndihmon uthulla e mollës të humbisni peshë? Zbuloni përgjigjen

0
Uthulla e mollës është një produkt i lakmuar e i reklamuar në të mirë të organizmit dhe higjenës shtëpiake. Vlerat e uthullës së mollës...

Arbana Osmani jep përgjigjen e shumëpritur

0
Arbana u është pëgjigjur ndjekësve. Për shkak të rregullave për parandalimin e virusit Covid-19, ka një kohë të gjatë që është ndërprerë edhe emisioni ‘Dua...

Çfarë u pëlqen më shumë grave tek burrat? Zbuloni përgjigjen befasuese

0
Pyetjes se çfarë femrave u duket tërheqëse te burrat është gjithmonë e rëndësishme dhe shkencëtarët vazhdimisht përpiqen ta zbulojnë. Një studim mbi këtë temë ka...

A duhet ta hamë lëkurën e pulës? Mjekët japin përgjigjen përfundimtare

0
Është besuar se lëkura e pulës mund të rrisë nivelin e kolesterolit dhe presionin e gjakut duke rritur rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Por studimet...