Në front me COVID-19, Elvana Gjata emocionon me dedikimin kushtuar të ëmës

0
12
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Elvana Gjata me një mesazh emocionues ka uruar ‘Ditën Ndërkombëtare të Nënës’.

Në mesin e shumë fytyrave të njohura, edhe Elvana Gjata i ka kushtuar nënës një dedikim për ditën e saj.

E ëma e saj është në front me COVID-19, dhe këngëtarja i ka uruar të gjithë infermierë dhe doktorët që po rrezikojnë jetën e tyre në këtë luftë me koronavirusin.

“Askush nuk do të të dojë më shumë sa nëna jote … Falenderim dhe perulje per te gjithe doktoret dhe infermierët per gjithcka qe kane bere dhe bejne ende per ne në keto kohe te veshtira.. Heronje te vertetetë”, shkruna Elvana në postimin e bërë.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu