fbpx
24 C
Tirana
E hënë, 13 Korrik, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gjata

Etiketim: gjata

Fakte interesante për planetin Tokë !

0
Fakte interesante për planetin Tokë !

Leonora gjoksin e mbulon me flokët e gjata

0
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi cilësohet si femra më e bukur në shoubizin vendor. Me imazhe të shumta në rrjete sociale, ajo gjithmonë qëndron në...

Rradhë të gjata dhe pritje në konsullatën e Selanikut, shqiptarët “toturohen”...

0
Në konsullatën shqiptare në Selanik prej ditësh me dhjetëra e qindra qytetarë presin në radhë për të aplikuar për pasaporta të reja, pasi afati...

Vajza e cila mban vendin e dytë për këmbët më të...

0
29-vjeçarja Rentsenkhorloo Bud, me origjinë nga Mongolia, zë vendin e dytë për këmbët më të gjata në botë. Bud është 205 centimetra e gjatë, ajo...

10 Rrëshqiset më të Gjata dhe me Të Rrezikshme (Video dhe...

0
10 Rrëshqiset më të Gjata dhe me Të Rrezikshme (Video dhe fakte Interesante)

Na thoni sa të gjata i keni flokët, t’ju themi diçka...

0
Studime të ndryshme tregojnë që gjatësia e flokëve përcakton katër pika të rëndësishme për personalitetin tonë. Prerja e flokëve që zgjedhim na përcakton, si...

10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

0
10 Njerez Te Vrare Nga Peshkaqeni (SHQIPtube fakte interesante)

Shiu largon pushuesit nga plazhi, radhë të gjata trafiku në Vlorë

0
Radhë të gjata kilometrike janë krijuar sot në mesditë përgjatë aksit rrugor Llogora, Dukat deri në Vlorë. E diela e kthimit ka shkaktuar trafik në...

Seksi Arta, ekspozon këmbët e gjata

0
Arta Elezaj tregoi linjat e saj seksi në një paraqitje të radhës në Insatgram. E njohur më së miri për rolin e “Xhakartës”, aktorja e...

Këshillat e stilistëve për t’i bërë këmbët të duken më të...

0
Këmbët më të gjata në botë janë më shumë se 132 cm. Sigurisht që është e pamundur të marrësh këto rezultate me ndonjë teknikë. Por...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS