Millie Mackintosh, e ëmbël në prag të lindjes

0
36
blank
Gjigandi

Ajo po përgatitet për lindjen e fëmijës së saj të parë brenda pak javësh

Dhe Millie Mackintosh ka treguar një foto të mrekullushme të saj e veshur me bikine, duke e shpërndarë në Instagramin e saj të dielën./Bota sot

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu