19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prag

Etiketim: prag

Tregu NFT është në prag të kolapsit

0
Shitjet e NFT-ve, ose tokenave të pazëvendësueshëm, shënuan një rënie prej 92 përqind krahasuar me periudhën e një viti më parë.Këto janë analizat e...

Prag tragjedie në fushën e futbollit, futbollisti i Vllaznisë pëson atak...

0
Frikë e madhe në futbollin e Kosovës. Dje, gjatë një ndeshjeje të Kategorisë së parë atje, ish-futbollisti i Laçit dhe Burrelit është ndier keq,...

​100 euro, Qeveria në prag të finalizimit të platformës për aplikim...

0
Qeveria e Kosovës është duke përgatitur platformën për aplikim të studentëve si kategori në gjendje jo të mirë financiare, ndërkohë që për të punësuarit...

Ironia e deputetit të PD: O çfarë hareje në prag festash,...

0
Deputeti i PD-së Tritan Shehu ka reaguar për platformën e kreut të grupit parlamentar Enkelejd Alibeaj për rikthimin e të përjashtuarve në grup. Me...

Fiks Fare/ Prag tragjedie në Korçë, një subjekt tregton gaz dhe...

0
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në Korçë, ku një subjekt tregtonte në të njëjtin vend gaz dhe oksigjen mjekësor.Në datën...

Prag tragjedie në Korçë, një subjekt tregton gaz dhe oksigjen në...

0
Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës një skandal në Korçë, ku një subjekt tregtonte në të njëjtin vend gaz dhe oksigjen mjekësor.Në datën...

Në prag të Këshillit Politik, Ambasadori i Gjermanisë i shkon në...

0
Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, i ka shkuar në zyrë kryedemokratit Lulzim Basha. Kjo lëvizje e ambasadorit gjerman vjen në një kohë ku...

Gastronomet në prag të falimentimit

0
Shoqata e Gastronomëve të Kosovës kërkon përkrahjen e shtetit pasi që janë në prag falimentimit. Në një konferencë për media, Petrit Kllokoqi, kryetar i shoqatës,...

Aktorja shqiptare bëhet nënë në prag të 40-ve

0
Aktorja e njohur nga Kosova, Arta Dobroshi, është bërë nënë për herë të parë në prag të 40-ve. Kështu, artistja mjaft e pëlqyer finalizon historinë...

Ishin në prag martese, çifti i njohur ndahet papritur!

0
Fansat i gjeti në befasi lajmi se aktorja turke Hande Erçel dhe këngëtari Murat Dalkiliç kanë vendosur t`i japin fund lidhjes së tyre, dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS