“Paranoja” me “Pishmon” e Kidës e Mozzikut

0
20
Gjigandi

Kida dhe Mozzik kanë lansuar këngën e tyre të re me titull “Paranoja”

U deshën pesë vite që ata të bashkohen përsëri pas hitit të tyre me afër 50 milionë klikime në youtube.

Tani kënga e tyre e radhës përsëri do të fillojë më shkronjën “P” por ka një titull ndryshe “Paranoja”.

Këtë këngë dyshja e publikuan në orën 00:00 të datës 3 korrik, fiks pas 5 viteve të publikimit të “Premtimeve”.

Përndryshe, pas kësaj kënge Kida dhe Mozzik pritet që ta lansojnë edhe një këngë tjetër me titull “Pishmon”. 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu