20.5 C
Tirana
E premte, 20 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Pishmon

Etiketim: Pishmon

“Paranoja” me “Pishmon” e Kidës e Mozzikut

0
Kida dhe Mozzik kanë lansuar këngën e tyre të re me titull “Paranoja” U deshën pesë vite që ata të bashkohen përsëri pas hitit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS