Me të brendshme dhe duvak në kokë, Melinda ‘ndez’ publikun

0
Gjigandi

Reperja e njohur e estradës, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar që për festën e Halloweenit të performojë në Tiranë.

Ajo kishte zgjedhur që para publikut të shfaqej me një kostum shumë interesant, i cili ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Melinda ishte veshur në të brendshme të bardha dhe kishte vënë një duvak në kokë, në tentim për të marrë pamjen e një “nuseje të rebeluar”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Paloo🤪❤ @melindaademi #melinda #melindators #melindator #melindaademi

A post shared by MELINDA🐬 (@24hmelinnda) on Nov 1, 2019 at 12:03am PDT

Teksa ka interpretuar këngët e saj, reperja me prejardhje nga Mitrovica ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve edhe me lëvizjet e zjarrta dhe performancën energjike që dhuroi në skenë.

Në një prej momenteve, ajo nuk ka hezituar që të bëjë “twerk” para publikut, duke ndezur edhe më shumë atmosferën.

Melinda përndryshe ka qenë shumë aktive këtë vit me projekte muzikore e koncerte të shumta, ku është pritur gjithmonë mirë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu