22.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Duvak

Etiketim: duvak

Me të brendshme dhe duvak në kokë, Melinda ‘ndez’ publikun

0
Reperja e njohur e estradës, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar që për festën e Halloweenit të performojë në Tiranë. Ajo kishte zgjedhur që para...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS