5 C
Tirana
Wednesday, February 26, 2020
Ballina Etiketimet Publikun

Etiketim: publikun

Taylor Swift mahnit publikun

0
Taylor Sëift u shfaq sërish para publikut ndonëse deklaroj më parë se ishte viti më i vështirë për të ndonjëherë. Ajo filloj shfaqjen e saj...

Modelja ruse ‘çmend’ publikun, ekspozon format trupore

0
Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, po vazhdon të ekspozojë format bombastike trupore. Ajo tash e një kohë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës,...

Dëshmitë në hetimin ndaj Trumpit, të hapura për publikun

0
Hetimi i Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara ndaj presidentit, Donald Trump, ka marrë zhvillime të reja pasi është vendosur që ai të...

Dëshmitë në hetimin ndaj Trumpit, të hapura për publikun

0
Hetimi i Dhomës së Përfaqësuesve të Shteteve të Bashkuara ndaj presidentit, Donald Trump, ka marrë zhvillime të reja pasi është vendosur që ai të...

Me të brendshme dhe duvak në kokë, Melinda ‘ndez’ publikun

0
Reperja e njohur e estradës, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar që për festën e Halloweenit të performojë në Tiranë. Ajo kishte zgjedhur që para...

Baby G ‘elektrizon’ publikun slloven me kërcimet akrobatike

0
Baby G ka bërë ‘show’ dje në shtetin slloven. Baby G dje kishte mbajtur një koncert në Kranj të Sllovenisë ku krahas muzikës reperja kishte...