Ledri Vula më nuk është në menaxhim të Faton Shoshit

0
87
blank
Gjigandi

Ledri Vula ka shkëputur bashkëpunimin me Faton Shoshin.

Reperi i njohur Ledri Vula tash e një kohë ishte në menaxhim të Faton Shoshit.

Por, tani reperi ka vendosur që të vazhdojë rrugën si artist i pavarur.

Dyshja më nuk janë duke bashkëpunuar, rrjedhimisht kuptohet se Fatoni më nuk menaxhon datat dhe çdo gjë tjetër rreth karrierës së Ledrit.

Megjithatë, duket se  dyshja i kanë ruajtur raportet që kishin mes vete. Kjo së paku bazuar në rrjetin social Instagram, ku shihet se ata ndjekin ende njëri-tjetrin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu