Kjo është e vetmja pallto që ju duhet këtë sezon!

0
170
blank
Gjigandi

Mund të jetë shumë e lehtë të biesh në një rutinë veshjesh ndërsa temperaturat ulen. Por përpiquni të mos qëndroni te veshjet dhe ngjyrat e sigurta por tentoni ta ndërroni të grinë dhe të zezën me ngjyra më lozonjare e të shndritshme.

E nëse keni ende dyshime se çfarë palltoje të blini këtë sezon, na lejoni t’ju themi se palltoja e arushit vijon ende të qëndrojë stoike në modë dhe tendencat e dimrit. Andaj më poshtë ju sjellim disa ide se si mund të kombinoni një pallto të tillë dhe të dukeni IN edhe në ditët e zymta të sezonit.

1- Në ngjyrë të verdhë me xhinse

2- Blu mbretërore me te zeza

3- Në ngjyrë të fildishtë (ivory) me neutrale

4- Në ngjyrë korale me bardhë e zi

5- Në ngjyrë gurkali me monokrom

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu