Kim Kardashian thotë se është larguar duke qarë nga mbrëmja e “Met Gala”

0
125

Miliarderja e njohur me famë botërore Kim Kardashian, ka treguar se në mbrëmjen e parë të ‘Met Gala’ është larguar duke qarë.

Ajo tha se të gjithë ishin tallur me fustanin me motive florale që kishte veshur, andaj nuk i kishte mbajtur dot lotët.

“Kanye do të performonte dhe unë nuk isha e ftuar. E dija shumë mirë kush nuk donte që të isha atje”, tha Kim.

Gjithashtu ajo vazhdoi duke pohuar se kur ishin larguar nga festa, West e kishte komplimentuar për dukjen e saj, ndërsa nga ana tjetër në internet qarkullonin ‘memes’ të shumta për pamjen e saj.

Duke qenë kështu Kim nuk ka mundur t’i shpëtojë dot lotëve.

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu