Këngëtari i njohur pozon në shtrat me një femër të zhveshur

0
42
Gjigandi

Këngëtari i njohur ka realizuar foto në shtrat.

Këngëtari i njohur, Liam Payne, i ka publikuar disa foto të reja në Instagram.

Në imazhet e postuara shihet me një femë të zhveshur me të cilën së bashku po i reklamojnë të brendshmet e markës ‘Hugo’.

Ai famën e mori si anëtar i grupit ‘One Direction’ dhe tani është ndër emrat më të komentuar në mediat rozë.

Image

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu