20.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pozon

Etiketim: pozon

Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon me rroba banje për “Sports Illustrated”

Nëna e Elon Musk – gruaja më e vjetër që pozon...

0
Maye Musk, nëna e Elon Musk, është një nga modelet e paraqitura së fundmi në kopertinën e revistës "Sports Illustrated Swimsuit".E lindur në Afrikën...
Pozon sipër një divani, Enca Haxhia merr vëmendje me fotografinë në të brendshme

Pozon sipër një divani, Enca Haxhia merr vëmendje me fotografinë në...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë personazh shumë i komentuar në rrjete sociale e faqet rozë.Ajo ditë më parë njoftoi ndjekësit...
Në ditëlindjen e 36-të, Vesa Luma pozon provokuese nga shtrati

Në ditëlindjen e 36-të, Vesa Luma pozon provokuese nga shtrati

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, feston ditën e sotme (e enjte) ditëlindjen.E lindur më 12 maj të vitit 1985, krijuesja e një sërë...
Dua Lipa pozon për ballinën e revistës “Vogue”, shkëlqen në veshje të ndryshme

Dua Lipa pozon për ballinën e revistës “Vogue”, shkëlqen në veshje...

0
Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa krahas angazhimit në turneun botëror "Future Nostalgia" ka vazhduar të jetë aktive edhe në projekte të tjera.Së...
Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në Zanzibar

Arta Nitaj pozon atraktive mbi një kalë nga pushimet luksoze në...

0
Modelja e njohur nga Peja, Arta Nitaj, po shijon pushimet në ishullin privat të Bill Gates.Bukuroshja shqiptare është duke kaluar një periudhë të mrekullueshme...
Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në plazh vetëm 12 javë pas lindjes

Kylie Jenner duket në super formë, ndërsa pozon me bikini në...

0
Kylie Jenner është kthyer në pozat me bikini vetëm 12 javë pasi solli në jetë fëmijën e saj të dytë.Miliarderja 24 vjeçe, ndau me...
Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e zhveshur

Tayna shfaqet provokuese në fotosesionin e ri – pozon gjysmë e...

0
Reperja e njohur shqiptare, Tayna po vazhdon të jetë e komentuar edhe për paraqitjet atraktive krahas projekteve muzikore.Doruntina Shala (emri i plotë) numëron mbi...
Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

Loredana pozon përkrah futbollistit brazilian Neymar

0
Reperja shqiptare, Loredana krahas karrierës muzikore komentohet edhe për jetën private.Artistja me pre ardhje shqiptare e cila është mjaft e ndjekur dhe aktive edhe...
Edita Sopjani realizon fotosesionin e shtatzënisë, pozon me barkun e rrumbullakosur

Edita Sopjani realizon fotosesionin e shtatzënisë, pozon me barkun e rrumbullakosur

0
Njihet më shumë si këngëtare, por që prej vitesh është fokusuar edhe në botën e televizionit si moderatore.Bëhet fjalë për Edita Sopjanin e cila...
Gazeta zvicerane Blick: Loredana Zefi pozon me ish-lojtarin e FC Baselit, Edon Zhegrovën

Gazeta zvicerane Blick: Loredana Zefi pozon me ish-lojtarin e FC Baselit,...

0
Gazeta zvicerane, Blick, i ka dedikuar një artikull artistes shqiptare, Loredana Zefi, e cila prej vitesh jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë.Në artikull...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS