“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në hitin e ri

0
15
Gjigandi

Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re.

Projekti mban titullin “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me videoklip.

Kënga erdhi me tekst dhe muzikë nga tekst shkruesi, Ilir Berani, orkestrimi nga Miti Geci, ndërsa klipi u realizua nga BUG Production.

Më poshtë kënga bashkë me videoklip, e cila padyshim do të pëlqehet nga adhuruesit e shumtë të tij.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu