10 C
Tirana
E hënë, 7 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Vllasaliu

Etiketim: Vllasaliu

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në hitin e ri

0
Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re. Projekti mban titullin “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me videoklip. Kënga erdhi me tekst...

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re.

0
“Jemi nda” titullohet kënga më e re e këngëtarit te njohur Sinan Vllasaliu, për të cilën shton se do të jetë një hit. Kënga është...

Sinan Vllasaliu nis xhirimet e klipit të ri, publikohen pamjet

0
Këngëtari, Sinan Vllasaliu ka nisur xhirimet e videoklipit. Në rrjete sociale ka publikar fotografi nga prapaskenat e xhirimeve. Sipas fotos shihet se është duke xhiruar në...

Sinan Vllasaliu fillon mbrëmjet muzikore, i bashkangjitet Tayna

0
Qeveria e Kosovës ende nuk ka marrë një vendim për lejimin e mbajtjes së mbrëmjeve muzikore apo ahengjeve të ndryshme. Por, pavarësisht kësaj një pjesë...

Sinan Vllasaliu e kujton Fadil Vokrrin me një foto nga arkiva...

0
Ish kryetari i Federatës së Futbollit Fadil Vokrri sot ka du vjetorin e vdekjes. Shumë fytyra të njohura publike e kujtuan të ndjerin. Edhe këngëtari, Sinan...

Sinan Vllasaliu po planifikon një koncert recital të përmasave të mëdha

0
Daljet televizive i ka të rralla mirëpo këtë javë ishte një nga personazhet më të përfolura. Sinan Vllasaliu të premten mbajti një koncert unik në...

Sipas Gilit, Sinan Vllasaliu është mbret i muzikës shqipe

0
Sonte këngëtari Sinan Vllasaliu po mban koncert për gjithë adhuruesit e muzikës së tij. Ka qenë Gili ajo e cila e ka vlerësuar lart këngëtarin...

Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

0
Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte. Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu...

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

0
Sinan Vllasaliu ka finalizuar këngën e re. Një prej emrave më të dashur të skenës muzikore shqiptare është edhe Sinan Vllasaliu, i cili për vite...

Sinan Vllasaliu kujton këtë moment me bashkëshorten

0
Këngëtari shqiptar, Sinan Vllasaliu, e ka publikuar një foto të realizuar në të kaluarën. Me këtë foto ai kujton një moment me bashkëshorten e tij...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS