fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Sinan

Etiketim: Sinan

Sinan Hoxha ndan imazhe nga festa ditëlindjes së djalit

0
Djali i Andrra Destanit dhe Sinan Hoxhës ka festuar ditëlindjen e 4-të. Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani i kanë organizuar të birit...

Sinan Vllasaliu publikon projektin muzikor “Imazhi”

0
Ai është njëri nga këngëtarët më të kërkuar për organizime, ahengje të ndryshme familjare dhe koncerte. Bëhet fjalë për këngëtarin e estradës shqiptare, Sinan Vllasaliu...

Sinan Idrizi tregon të vërtetën për përplasjen me biznesmenin turk

0
Pas lajmeve të publikuara në mediat turke, dhe më pas dhe në ato shqiptare se biznesmeni  Sinan idrizi po hetohet në Turqi, ky i fundit...

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

0
Sinan Vllasaliu ka finalizuar këngën e re. Një prej emrave më të dashur të skenës muzikore shqiptare është edhe Sinan Vllasaliu, i cili për vite...

Sinan Vllasaliu kujton këtë moment me bashkëshorten

0
Këngëtari shqiptar, Sinan Vllasaliu, e ka publikuar një foto të realizuar në të kaluarën. Me këtë foto ai kujton një moment me bashkëshorten e tij...

Teuta gruaja e Sinan Vllasaliut lajmërohet nga karantina, kështu po e...

0
Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë...

Pas vendimit që dasmat të mbahen, Sinan Hoxha ka diçka për...

0
Tashmë është marrë vendim nga qeveria e Shqipërisë që dasmat të mbahen këtë vit. E përveç dasmorëve, kjo gjë ka gëzuar edhe artistët të cilët...

Teuta gruaja e Sinan Vllasaliut lajmërohet nga karantina, kështu po e...

0
Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë...

Sinan Vllasaliu publikon dy këngë të reja

0
Sinan Vllasaliu ka publikuar dy projekte të reja muzikore. Në kuadër të projekteve të fundvitit, artistët tanë kanë realizuar shumë duete e single. Një prej tyre...

Krizë në martesen e Sinan Hoxhës dhe Andrra Destanit?

0
Është bashkëshortja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani ajo e cila ka ngjallur dyshime për një krizë të mundshme në martesën e saj. Bukuroshja në fjalë...