fbpx
25 C
Tirana
E hënë, 10 Gusht, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Nda

Etiketim: nda

U nda nga e dashura 49 vite më të re, Berluskoni...

0
Ish-kryeministri i Italisë Silvio Berlusconi prej disa kohësh është ndarë me partneren e tij 49 vite më të re, Francesca Pascale. Ata i dhanë...

Rina po heq dorë nda muzika rep? Këngëtarja befason me reagimin...

0
Rina i ka befasuar fansat me përgjigjen e fundit. Rina Balaj që nga fillimi i karrierës ka arritur të ketë sukses të madh në muzikë. Me...

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në hitin e ri

0
Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu ka lansuar këngën më të re. Projekti mban titullin “Jemi nda” dhe është publikuar bashkë me videoklip. Kënga erdhi me tekst...

“Jemi nda” thotë Sinan Vllasaliu në këngën e re.

0
“Jemi nda” titullohet kënga më e re e këngëtarit te njohur Sinan Vllasaliu, për të cilën shton se do të jetë një hit. Kënga është...

Anulimi i vizitave drejt Amerikës/ Isa Mustafa: Delegacioni u nda përgjysmë...

0
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka reaguar në lidhje me anulimin e vizitës në Washington nga kryeministri Avdullah Hoti. “Për ne Washington u nis...

U nda nga jeta në moshën 71-vjeçare/ Ruçi: Moikomi, angazhim sipëror...

0
Kryetari i Kuvendit, z. Gramoz Ruçi, ndau një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ish deputetit, shkrimtarit e shkencëtarit Moikom Zeqo. “Me trishtim...

Aktorja e njohur turke u nda nga bashkëshorti i saj tre...

0
Aktorja e njohur turke Tuba Buyukustun ose e njohur ndryshe si ‘Elifi’ në serialin “Diamante dhe dashuri” në 2017 vendosi ti jap fund martesës...

Hysaj ka nda mendjen

0
Elseid Hysaj tashmë e ka ndarë mendjen për të ardhmen dhe ka vendosur të largohet, për të nisur një aventurë të re në një...

Babai homoseksual u nda nga burri dhe tani po del me...

0
Babai  homoseksual i cili së fundmi u nda nga burri i tij pas 32 vjetësh, tani po planifikon të ketë binjakë me ish të...

I ati u nda nga jeta, këngëtarja prek me letrën drejtuar...

0
Vetëm pak ditë më parë këngëtarja Big Mama humbi babain e saj. Në media u tha se i babai i këngëtares humbi jetën pasi...
- Advertisement -

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS