Jason Derulo flet rreth fotografisë së tij që ‘tundi’ internetin

0
1
Gjigandi

Jason Derulo ‘tundi’ internetin këtë javë kur ai postoi një fotografi në Instagram ku nuk la vend për imagjinatë.

Këngëtari 30-vjeçar në të brendshme, shfaqi fizikun e tij mahnitës, ku edhe u kiritikua se ishte fotoshop.

Por, në një intervistë për TMZ, ai tha se fotografinë e bëri në Bali, dhe nuk mendonte se ajo do të ishte më e pëlqyera.

Kur u pyet se a ishte fotoshop, ai tha se mos më bëni ta tërheq fotografinë. “Vetëm ta dini se ne haitianët, dukemi ndryshe”, shtoi Jason.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu