16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jason

Etiketim: Jason

Jason Derulo fiton shuma marramendëse nga TikTok-u

0
Jason Derulo raportohet se fiton shumë para nga postimi i videos në TikTok, megjithëse nuk po zbulon shumën aktuale. Në një intervistë të re me Complex,...

Jason Derulo flet rreth fotografisë së tij që ‘tundi’ internetin

0
Jason Derulo ‘tundi’ internetin këtë javë kur ai postoi një fotografi në Instagram ku nuk la vend për imagjinatë. Këngëtari 30-vjeçar në të brendshme, shfaqi...

Emilia Clarke pozon me të ‘dashurit’ Jason Mamoa dhe Kit Harington

0
Treshja e ‘Game of thrones’ u ribashkuan për ditëlindjen e aktores. Emilia Clarke e ‘Game of thrones’ pozoi me të ‘dashurit’ në ekran Jason Mamoa...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS