Gjigandi
Ballina VIP Habit moderatorja bukuroshe, ja shifra më e madhe që ka shpenzuar gjatë...

Habit moderatorja bukuroshe, ja shifra më e madhe që ka shpenzuar gjatë karantinës

0
13

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon , ishte moderatorja Kaltrina Mikushnica. Gjatë fjalës së saj ajo zbuloi se si po e kalon këtë periudhë të izolimit në shtëpi.

E ngacmuar nga Bieta se cila është shifra që ka shpenzuar më shumë këtë kohë pandemie. Kaltrina zbuloi se është 200 euro dhe atë e ka shpenzuar për të blerë një tenxhere me presion.

“200 euro, kam blerë tenxhere me presion. Ajo mu ka dashur dhe atë e bleva. Por kam blerë dhe lule, drita për shtëpinë”, u shpreh Kaltrina.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu