Gjigandi
Ballina VIP Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin

Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin

0
7

Par pak ditësh, PRIVE.AL ua zbuloi për herë të parë të dashurin e ri të Genta Ismajlit.

Këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen e tyre të parë publike.

PRIVE sërish ka siguruar pamje nga kjo paraqitje e Gentës me të dashurin, identiteti i të cilit ende nuk dihet.

Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër.

Derisa ende nuk ka informacione për emrin apo prejardhjen e burrit misterioz, ne i urojmë çiftit gjithë të mirat.

Më poshtë pamjet.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu