Tashmë ‘single’, Arbana ekspozon më shumë se ç’duhet

0
75
blank
Gjigandi

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani, njihet për emisionet e shumta që ka ka drejtuar dhe drejton.

Pozitiviteti që pasqyron tek publiku, është ajo që e veçon Arbnanën dhe e bën një nga moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu