Fustani super i shkurtër gati sa nuk i zbuloi gjithçka ish-missit shqiptar

0
Gjigandi

Ish- Missi shqiptar ka pozuar seksi.

Ish- Missi shqiptar, Trejsi Sejdini, i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo.

Në llogarinë e saj në Instagram i ka publiuar disa fotografi në të cilat duket tejet atraktive. Ajo ka marrë vëmendjen me veshjen që ka zgjedhur.

Trejsi është veshur me një fustan super të shkurtër i cili gati sa nuk i zbuloi pothuajse gjithçka.

Pranë postimit ajo ka theksuar se trupin e ka në qendër të vëmendjes dhe se dikush do të mund ta pyeste: Kush është kirurgu juaj?.

Union Contact

Modelja është aktive në rrjete sociale dhe vazhdon të jetë shumë e komentuar. Ajo ishte Miss Shqipëria në vitin 2018.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

and my body on point,they be like ”who’s your surgeon”

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on May 25, 2020 at 1:48am PDT

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu