Ballina Etiketimet Ishmissit

Etiketim: ishmissit

Stresi hedh pas krahëve lidhjen me Keisin, kapet mat në krahët...

0
Reperi i njohur Stresi i ka dhënë fund marrëdhënies së tij me Keisin. Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, ai është hedhur në krahët e një...

Fustani super i shkurtër gati sa nuk i zbuloi gjithçka ish-missit...

0
Ish- Missi shqiptar ka pozuar seksi. Ish- Missi shqiptar, Trejsi Sejdini, i ka bërë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo. Në llogarinë e saj në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24