Fotot e fundit ngjallin dyshime për një shtatzëni të Olta Gixharit

0
Gjigandi

Paraqitja e saj në fotot e fundit na bëjmë të mendojmë se aktorja është shtatzënë.

Olta Gixhari gjatë pandemisë ka qëndruar e izoluar me të dashurin e tij në Spanjë, dhe gjatë kësaj periudhe ajo ishte shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Aktorja me fotografitë e publikuara së fundmi ka ngjallur dyshime tek publiku se mund të jetë shtatzënë, ndonëse ajo nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

Olta teksa po i shfaqte rrobat e saj të reja, vëmendje merr barku i saj i fryrë, dhe përveç kësaj ajo vazhdimisht po mbante të mbuluar pjesën e barkut me pakon e rrobave.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu