fbpx
24 C
Tirana
Tuesday, June 2, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Olta

Etiketim: Olta

Olta flet për njohjen me partnerin dhe planet e martesës

0
Olta Gixhari po e shijon në maksimum pritjen e ëmbël dhe këtë e tregon edhe më mirë në rrjetet sociale. Në një intervistë live me...

Olta Gixhari flet për herë të parë për partnerin dhe shtatzëninë

0
Aktorja e njohur shqiptare Olta Gixhari e cila e ka zhvendosur jetën e saj në Spanjë në krah të partnerit të saj që ka...

“Shoh këtë dhe ha një kastravec”, Olta Gixhari tregon ‘nepsin’ e...

0
Aktorja Olta Gixhari po përjeton nepse gjatë periudhës së shtatzënisë. Ashtu si çdo grua, edhe Olta gjatë pritjes së ëmbël ka nepse të ndryshme dhe...

Olta Gixhari për herë të parë publikon foto me barkun e...

0
Olta Gixhari është në pritje të ëmbël. Olta Gixhari ashtu siç kishte paralajmëruar, ka publikuar një foto për herë të parë me barkun e rrumbullakosur. Në...

Olta Boka shtatzënë me djalin e deputetit shqiptar

0
Këngëtarja Olta Boka hyn në kategorinë e personazheve publikë që janë mjaft diskretë përsa i përket jetës private. Mirëpo, në mars të vitit që lamë...

Olta Gixhari tregon ‘hallin’ e pritjes së ëmbël, po gjininë e...

0
Sapo Olta Gixhari zbuloi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së parë, pa dyshim, në adresë të saj u nisën...

Në pritje të ëmbël, Olta Gixhari shfaqet në superformë

0
Pak ditë më parë, revista “Who” zbuloi se aktorja bukuroshe, Olta Gixhari, është në pritje të ëmbël. Këtë lajm e konfirmoi edhe vetë Olta...

‘Çun e paske se qenke prishur në fytyrë’, Olta Gixhari i...

0
Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari konfirmoi së fundmi lajmin e shtatzënisë. Ajo është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet...

Pas shtatzënisë, një tjetër lajm i bukur: Olta Gixhari mban dasmë...

0
Aktorja bukuroshe shqiptare, Olta Gixhari konfirmoi dje lajmin e bukur se ajo është shtatzënë. Olta postoi një foto nga pushimet e vitit të kaluar ku...

U vërtetuan të gjitha dyshimet/ Olta Gixhari shtatzënë për herë të...

0
Olta Gixhari është shtatzënë. Aktorja që prej kohësh ka nisur një jetë të re në Spanjë do të bëhet nënë. Burime për ‘revistawho.com’ bëjnë me dije...