Dua Lipa kthehet në një flokëkuqe

0
17
Gjigandi

Këngëtarja ka eksperimentuar shumë gjatë qëndrimit në karantinë.

Dua Lipa njihet për eksperimentet që bën në pamjen e saj, ajo ka ndryshuar sërish stilin e flokëve, për çfarë mund të themi se nuk ka dështuar.

Në imazhet e ndara në profilin e saj në Instagram, këngëtarja prezanton stilin e ri të flokëve, ajo është kthyer në një flokëkuqe dhe kjo është mirëpritur edhe nga fansat të cilët lanë komente pozitive për këtë ndryshim.

Përndryshe, Dua është duke shijuar suksesin e albumit të fundit ‘Future Nostalgia’ me të cilën renditet në krye të toplistave botërore.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍓🍓🍓🍓

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on May 11, 2020 at 1:42pm PDT

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu