Dua Lipa elektrizoi skenën e American Music Awards

0
180
blank
Gjigandi

Dua Lipa shkëlqeu në LA!

Këngëtarja me origjinë shqiptare, performoi në AMA (American Music Awards 2019), të dielën në Teatrin Microsoft në Los Angeles.

Gjatë performancës, mijëra balona ranë në skenë madje ata qëndruan aty edhe kur u dhanë çmime.

Në fillim të natës, Dua bëri debutimine  saj në tapetin e kuq me të dashurin Anëar Hadid.

“Don’t Start Now” është kënga e fundit e Dua’s e cila u bë hit menjëherë dhe ka arritur të jetë në TOP 10 në shumë vende të botës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu