17.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
Ballina Etiketimet American

Etiketim: American

Konfirmohet data e edicionit të sivjetmë të American Music Awards

0
Është konfirmuar data për American Music Awards. ABC dhe Dick Clark Productions kanë njoftuar se megjithatë do të mbahet edicioni i sivjetmë i American Music...

Messi: Mezi e prisja Copa American

0
"Besoj se askush nuk e priste diçka të tillë. Kishte njerëz që flisnin se mund të kishte pandemitë globale, por e vërteta është se...

Dua Lipa elektrizoi skenën e American Music Awards

0
Dua Lipa shkëlqeu në LA! Këngëtarja me origjinë shqiptare, performoi në AMA (American Music Awards 2019), të dielën në Teatrin Microsoft në Los Angeles. Gjatë performancës,...

Konkurentja e ‘American Idol’ dënohet me 10 vjet burg

0
Ish-konkurentja e “American Idol” Antonella Barba, gjatë shfaqes të konkursit të këndimit është akuzuar për sjellje kriminale. Ajo prej një viti ka qenë nën...

Para marrjes së çmimit ‘American Influencer’ dhe porosis për shqiptarët, Mario...

0
Grimeri shqiptar me famë botërore, por i njohur më së miri si grimeri i Kim Kardashian, Mario Dedivanoviq së fundi është nderuar me çmimin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS