Dafina Zeqiri me pozë atraktive e shtrirë pranë pishinës

0
35
Gjigandi

Dafina ka publikuar një imazh në bikini.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, më të cilën u shfaq e shtrirë pranë pishinës.

Këngëtarja tregoi format trupore dhe tatuazhet e shumta që i ka bërë muajt e fundit në pjesë të ndryshme të trupit.

“Lumturia vjen në ujë të kripur… Ndonjë këshillë për të më ndihmuar të gjej destinacionin tim të ardhshëm të ngrohtë këtë vit? Komentoni më poshtë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri është “Ring Ring”, në duet me Varrosin.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu