17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Pozë

Etiketim: pozë

Adelina Berisha sjell një pozë joshëse, teksa nis xhirimet e klipit...

0
Duke qenë një prej yjeve më atraktive të skenës shqiptare, Adelina Berisha tërheq vëmendjen me imazhet që i ndan me fansat e saj në...

Arta me pozë sensuale para pasqyrës, tregon ngjyrën që mori në...

0
Arta shfaq barkun e sheshtë në foton e fundit. Arta Nitaj është goxha aktive me publikimin e imazheve të reja në rrjete sociale, në të...

Adelina Berisha me pozë në bikine, ekspozon linjat perfekte

0
Këngëtarja, Adelina Berisha ka nisur pushimet. Ajo e ka bërë të ditur me postime në rrjete sociale. Adelina, është aktive me postime në Instagram nga momentet...

Zaimina Vasjari vjen joshëse në një tjetër pozë nga pushimet

0
Këngëtarja dhe sipërmarrësja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, tash e disa ditë ka nisur pushimet. Ajo po kalon kohë të mirë me familjen e saj,...

Oriola Marashi merr pozë të nxehtë me Eros Grezdën

0
Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda janë padyshim një ndër çiftet më të komentuar të momentit. Lidhja e tyre u zbulua gjatë karantinës në...

Bukuroshja shqiptare me pozë seksi në pishinë, vë në pah gjoksin

0
Ish-velina e njohur, Rashel Kolaneci, i ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me foton e fundit të publikuar në “Instagram”. Bukuroshja ka ditur se...

Një tjetër pozë tërheqëse e Adrola Dushit me bikini

0
Ajo është një prej personazheve shqiptare që rrëmben vëmendje me secilën paraqitje të saj. Fjala është për modelen Adrola Dushi, bukuroshen shqiptare që tashmë numëron...

Me pozë atraktive, Bebe Rexha vë në dukje pjesën e pasme...

0
Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka prej muajsh që qëndron e izoluar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo ka qëndruar atje...

Arbenita Ismajli me pozë provokuese në të brendshme

0
Arbenita Ismajli, ka publikuar një imazh në të brendshme. Me ngjyra bardh e zi, modelja ka postuar fotografinë në Instagram. Ajo mori pëlqime dhe komente të...

Kiara Tito me pozë joshëse në fustan të shkurtër

0
Kiara Tito është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht sjell imazhe të reja. Moderatorja, së fundi ka publikuar një foto, në të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS