26.5 C
Tirana
E hënë, 23 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Pishinës

Etiketim: pishinës

Cardi B pozon para pishinës me bikini

0
Ka ardhur me poza te reja. Cardi B na ka mahnitur me paraqitjen e radhes ne Instagram. Ajo shihet e veshur me bikine derisa pozoi para pishines. Me...

Angela Martini ‘bombastike’ pranë pishinës

0
Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini jo rrallë herë provkon me paraqitjet e saj. Angela Martini njihet për bukurinë e saj natyrale dhe format perfekte...

“Jeta është e bukur”, Enca Haxhia tregon gjoksin pranë pishinës

0
Enca Haxhia ka provokuar sërish me gjoksin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka provokuar ndjekësit e saj me gjoksin.. Ajo duket tejet joshëse pranë pishinës...

Morena pozon me bikini të zeza pranë pishinës luksoze

0
Morena Taraku ka vënë në pah format e saj trupore. Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka vendosur që ta marrë sërish vëmendjen...

Georgina ‘shpërthyese’ pranë pishinës!

0
E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina është shumë aktive në rrjetet sociale. Në fotografitë dhe video që poston, Georgina zakonisht në fokus vë linjat trupore...

Morena Taraku pozon pranë pishinës

0
Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku, kohët e fundit ka qenë pjesë e medieve rozë për shkak të disa postimeve në rrjetet sociale. Pothuajse secili postim...

Dafina Zeqiri me pozë atraktive e shtrirë pranë pishinës

0
Dafina ka publikuar një imazh në bikini. Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi joshëse, më të cilën u shfaq e shtrirë pranë pishinës. Këngëtarja...

Buzë pishinës me bikini, modelja “çmend” me format e saj

0
Modelja Lauren Goodger njihet për format e saj "të nxehta" dhe tunduese. Bukuroshja britanike me një sërë postimesh në rrjetet sociale, zbulon herë pas here...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS