Cili thuhet se do të ishte fustani i Rihannas në Met Gala 2020

0
11
Gjigandi

Siç e dimë të gjithë, Met Gala, një nga ngjarjet më të mëdha të modës së vitit, u shty për shkak të shpërthimit të COVID-19.

Edhe pse ngjarja u anulua, të famshëm dhe stilistë kanë zbuluar në Instagram se çfarë do të kishin veshur nëse do të kishte ndodhur Met Gala 2020.

Vitin e kaluar, Rihanna nuk u shfaq në Met Gala, kjo theu shumë zemra, por e dinin që ajo do të shërbente një tjetër nga momentet e saj të stilit ikonik në Met Gala të këtij viti. Rih nuk e fitoi rastin të kryesojë listën më të veshur më mirë këtë vit, por sipas një përdoruesi në Twitter, stilistja e saj siç duket ndau një fotografi të asaj që themeluesja e Fenty Beauty planifikonte të vishte për këtë vit Met Gala.

Një përdorues në Twitter tha: “Stilistja e Rihanna-s ndau një fotografi të fustani që ajo ishte dashur të vishte për këtë vit Met Gala”, duke postuar këto imazhe.
 

Image
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu