Enca vjen me ‘MWAH’, publikon këngën e re

0
94
Gjigandi

Enca Haxhia sapo ka publikuar këngën më të rë.

Kënga mban titulliun “MWAH” dhe Enca vjen me skena të nxehta si gjithmonë.

Beati i këngës është bërë nga Mixey & Apollo, melodia dhe teksti nga vetë Enca.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu