Befason Madonna: Kam antitrupa, do dal të marr ajër me Covid-19

0
51
blank
Gjigandi

Madonna si çdo herë tjetër merr vëmendjen e mediave me deklarata të çuditshme.

Madonna ka treguar se ka mjaftueshëm antitrupa për COVID-19, pas nënshtrimit të testeve, shkruan DailyMail.

Legjenda 61-vjeçare e popit bëri të ditur këtë në një video në Instagram të enjten, e cila është pjesë e një serie që ajo e quajti “Ditari e karantinës”.

“Një ditë bëra një test. Kam zbuluar se kam antitrupa. Kështu që nesër, unë thjesht do të shkoj për një xhiro të gjatë me makinë dhe do të hap xhamin dhe do të marr frymë në ajrin COVID-19”, ka deklaruar Madonna.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu