Ballina Etiketimet Ajër

Etiketim: ajër

Ditari i Enver Hoxhës/ Kur Zhukovin e shkarkuan në ajër teksa...

0
OLD, BUT GOLD nga ROLAND QAFOKU Beteja e Stalingardit në shkurt të vitit 1943 dhe marrja e Berlinit nga rusët në mars 1944 kishte një...

Njihuni me 10 qytetet me ajrin më të pastër në Europë

0
Njihuni me 10 qytete evropiane me cilësinë më të mirë të ajrit. Kompania me bazë në Mbretërinë e Bashkuar 'HouseFresh' studioi rezultatet e raportit të...

Qëlloi në ajër, arrestohet 37-vjeçari në Elbasan

0
Një 37-vjeçar është arrestuar në Elbasan, pasi ka qëlluar një herë me armë zjarri pistoletë në ajër dhe më pas është larguar. Shtetasi me iniciale...

Ai U Ngrit 300 Meter Ne Qiell !! Ngritje Ne Ajer...

0
Ai U Ngrit 300 Meter Ne Qiell !! Ngritje Ne Ajer Te Kapura Ne Kamera

Xhelozia ndihet në ajër! Mes Arbanës dhe Xhemit u fut pak...

0
Prej vitesh, dy moderatoret Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë shoqet më të ngushta të njëra-tjetrës dhe këtë e di gjithkush! Madje, shumë gabim bën...

I shpëtoi aksidentit në ajër, mesazhi prekës i parashutistes për kolegun...

0
Të dielën ka ndodhur një aksident në mes dy paragllajdëve, të cilët janë përplasur gjatë kohës së aterrimit në fshatin Korishë të Prizrenit. Si...

Barcelona në ajër, Messi&CO kanë zgjedhur trajnerin e tyre

0
Barcelona është në ajër, pasi nuk ka harmoni mes drejtuesve, stafit teknik dhe lojtarëve. Trajneri Quique Setien është në rrezik sepse ka shumë dyshime...

Zhupa: Veliaj hedh 26 milion lek “ në ajër” për mobilimin...

0
Zëdhënësja e PD-së Ina Zhupa, përmes një postimi në facebook shprehet se Erion Veliaj Veliaj hedh 26 milion lek “në ajër” për të mobiluar...

Qëlloi me armë në ajër, policia jep detaje nga ngjarja në...

0
Policia e Korçës ka reaguar përmes një deklarate në lidhje me ngjarjes që ndodhi mbrëmjen e sotme, ku një i ri qëlloi me armë...

Qëllon me armë në ajër, pranga 35-vjeçarit në Korçë

0
Një 35-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se qëlloi me armë në ajër. Ngjarja ndodhi në lagjen nr.4 të qytetit të Korçës. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24