24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Marr

Etiketim: marr

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju janë jashtëzakonisht frymëzuese, …

Luana Vjollca u drejtohet fansave: Mesazhet që kam marrë nga ju...

0
Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca, prej disa javësh ka lansuar projektin e ri "Thuaje" - nga i cili solli rrëfime...

“Banditët kanë nxjerrë emra ministrash dhe deputetësh”, Berisha: Po pengohen marrëveshjet...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar se në dëshmitë e tyre anëtarët e bandave kanë dhënë emra ministrash dhe deputetësh të PS. Për këtë arsye...

Elon Musk kërcënon se do prishë marrëveshjen me Twitter

0
Elon Musk ka kërcënuar drejtpërdrejtë se do të prishë marrëveshjen me Twitter, duke akuzuar kompanitë e medias sociale për shkeljen e marrëveshjes pasi pretendon...

Shqipëria e Italia me marrëveshje për bashkëpunim në fushën e kulturës

0
Pas një pune të gjatë e intensive është finalizuar nënshkrimi i marrëveshjes së bashkëpunimit kulturor midis Shqipërisë dhe Italisë, pjesë e së cilës janë...

“S’marr pjesë në votim për Presidentin”/ Salianji: Nuk fituam asgjë nga...

0
Deputeti i Partisë demokratike, Ervin Salianji ka deklaruar se nuk do të marrë pjesë në procesin e votimit për Presidentin e ri, pavarësisht se...

Alibeaj: PD nuk do të marrë pjesë në procesin për zgjedhjen...

0
Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se PD nuk do të marrë pjesë nesër në votimin për zgjedhjen e...

Zgjedhja e Presidentit/ Kush janë kandidatët kryesorë që përfliten në PS?...

0
Në fakt, çështja e diskutimit për presidentit është pika e fundit e rendit të ditës në mbledhjen e kryesisë. Zyrtarisht, në fillim të mbledhjes...

Çifti lë nam/ Bëjnë marrëdhënie në mes të drekës në natyrë,...

0
Klientët e një restoranti mbetën të shokuar pasi panë një çift duke kryer marrëdhënie mbi shkëmbin përballë.Dyshja u pa vetëm disa metra larg nga...

Turqia dhe Kosova zotohen për realizimin e marrëveshjes së përbashkët për...

0
Në kuadër të marrëveshjes së bashkëpunimit të nënshkruar vitin e kaluar mes Kosovës dhe Turqisë në sektorin e pylltarisë, një delegacion nga Drejtorati i...

Zbulohet pedofili nga Kavaja, ngacmonte dhe kërkonte marrëdhënie seksuale me 14-vjeçaret

0
Emisioni Fiks Fare solli sonte rastin e një pedofili nga Kavaja që ngacmonte seksualisht vajza të mitura.Ky pedofil kontaktonte nëpërmjet adresës së tij të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS