ANONIMOS sjell projektin e ri, godet politikanët shqiptarë

0
10
Gjigandi

Ai është këngëtar dhe autor i shumë këngësh mjaft i njohur që të gjithë e njohin në emrin e artit ANONIMOS por emri i tij i vërtetë është Shkëlzen Ramadani.

Hip-hop meni sa ka sjellë nj projekt të ri muzikor që mban titullin “Kopilat e Kombit” ku këngën ia ka kushtuar të gjithë politikanëve në Kosovë e Shqipëri, ndërsa për teksin është kujdesur vetë me bashkëpunim me Agim Gashi, muzika realizuar nga Blerim Halili e inçizuar te NushiMusic dhe klipi punuar nga produksioni GEVO- Gerald Vodha në Itali.

ANONIMOS ka mjaft këngë në treg afër 450 dhe videoklipe të shumta 33 të tilla. Ai është me origjinë nga Prishtina por jeton në Itali e në muzikë është që në vitin 2003 e ku dëshiron jo vetëm të qëndrojë besnik në këtë kulturë të rrymës por edhe të sjellë me mesazhe e tekstet e tij realitete madje të godasë fort me temat që prek.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu