9.5 C
Tirana
E premte, 7 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Politikanët

Etiketim: politikanët

Alibeaj nga Kuvendi: Politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik

0
Deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj tha sot në Kuvend ka kërkuar që politikanët të deklarojnë se janë për vetting politik. Alibeaj tha se sot drejtësia...

Mbyllja e lokaleve me muzikë, deputeti: Kush ka lidhje me politikanët,...

0
Akti normativ i qeverisë i cili ndalon lokalet e natës, dhe klubet me muzikë pas orës 20.00 të mbrëmjes, për të frenuar përhapjen e...

Rreziqet e amnistisë fiskale, Preçi: Përfitues janë politikanët dhe oligarkët

0
Projektligjin për amnisitinë fiskale dhe penale për deklarimin e pasurive shihet me skepticizëm nga ekspertët, të cilët vlerësojnë se nisma do të sjellë injektimin...

SHBA feston Ditën e Pavarësisë, Ngjela bën urimin më pikant nga...

0
Avokati i njohur, Spartak Ngjela me anë të një mesazhi publik në mediat sociale ka uruar Ditën e Pavarësisë së SHBA-së. Ai shprehet se pa...

“Çfarë bëni ju politikanët për të rinjtë”/ Rudina Hajdari jep përgjigjen...

0
Në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” ishte e ftuar deputetja Rudina Hajdari. Gjatë debatit në studio ajo pati një përplasje me Dejvin, i cili...

Duka: Nota ime për Bashën si politikan është 10, nuk më...

0
I ftuar në “Arena” nga Dritan Hila në RTV Ora, kreu PAA-së, Agron Duka tha se Bashës si politikan i vë notën 10. Duka: Mua nuk...

“Mos dëgjoni politikanët” Mjeku apel për masat anti-COVID: Më dëgjoni ose...

0
Mjeku Pëllumb Pipero në një postim në Facebook u kërkon qytetarëve që të respektojnë masat anti-COVID, distancimin dhe mbajtjen e maskës.  Referuar Malit të Zi që...

Rama: ‘Kokat’ e korrupsionit gjyqtarët, jo politikanët! I kanë dhënë licencë...

0
“Kokat” e korrupsionit nuk janë politikanët, për kryeministrin Edi Rama, por gjyqtarët, që sipas tij i kanë dhënë licencë krimit. Kjo është drejtësia e...

Rama: ‘Kokat’ e korrupsionit gjyqtarët, jo politikanët! I kanë dhënë licencë...

0
“Kokat” e korrupsionit nuk janë politikanët, për kryeministrin Edi Rama, por gjyqtarët, që sipas tij i kanë dhënë licencë krimit. Kjo është drejtësia e...

ANONIMOS sjell projektin e ri, godet politikanët shqiptarë

0
Ai është këngëtar dhe autor i shumë këngësh mjaft i njohur që të gjithë e njohin në emrin e artit ANONIMOS por emri i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS