Albina Kelmendi sjell në versionin e saj “Na çeli prap thana”

0
Gjigandi

Albina Kelmendi kohën e fundit ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Kësaj radhe, këngëtarja solli në versionin e saj këngën “Na qeli prap thana”, të cilën e interpreton në mënyrë të shkëlqyeshme.

Projektin e ri, Albina e solli të shoqëruar edhe me videoklip, të cilin e punoi “Publico Group” dhe ku vjen e veshur me kostum të zi.

Kjo këngë pason projektin “Prishtina”, të cilin e solli në bashkëpunim me Gold AG, i cili është pritur mirë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu