Ballina Etiketimet Albina

Etiketim: Albina

Albina Azemi vjen me një projekt të ri, flet për angazhimet dhe planet në të ardhmen

Albina Azemi vjen me një projekt të ri, flet për angazhimet...

0
Pas publikimeve të shumta të projekteve të ndryshme muzikore, këngëtarja Albina Azemi ka realizuar projektin muzikor të radhës, "Kënga e Skënderbeut", të cilën e...

Albina Kelmendi sjell bashkëpunimin e radhës

0
Këngëtarja Albina Kelmedi ka publikuar këngën e radhës   “Një takim” në  bashkëpunimin me Taulant Baraliun. Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka punuar Kreshnik...

Albina Kelmendi paralajmëron bashkëpunimin me Taulant Bajraliun

0
Albina dhe Taulanti po vijnë me bashkëpunim. Këngëtarja e njohur shqiptare Albina Kelmendi dhe kolegu i saj këngëtar Taulant Bajraliu kanë bashkuar idetë për një...

Albina Kelmendi sjell në versionin e saj “Na çeli prap thana”

0
Albina Kelmendi kohën e fundit ka qenë shumë aktive me projekte të reja muzikore. Kësaj radhe, këngëtarja solli në versionin e saj këngën “Na qeli...

A u kopjua kënga ‘Prishtina’ nga Gili? Flet Albina Kelmendi për...

0
Këngëtarët, Arian Agushi dhe Albina Kelmendi publikuan bashkëpunimin e parë, ‘Prishtina‘, Dyshja, projektin e tyre muzikor e lansuan me videoklip. Përveç tjerash, detaji interesant që mori...

Interpretim fantastik i këngës ‘Hajredin Pasha’ nga Albina Kelmendi

0
Këngëtarja Albina Kelmendi ka bërë një interpretim fantastik të këngës ‘Hajredin Pasha’. Zëri i saj është i jashtëzakonshëm çka e dëshmojnë edhe klikimet e shumta...

Jo vetëm opinioniste e shquar, Albina Hyseni reflekton edhe bukuri natyrale

0
Ajo është studiuese e Administratës Publike, Marrëdhënieve Ndërkombëtare dhe Studimeve Evropiane. Përveç kësaj, është njohëse e mirë e rrethanave politike e sociale në vendin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24