fbpx
17 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Versionin

Etiketim: versionin

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Njihuni me versionin e Galaxy S20 që Samsung ka ndërtuar për...

0
Samsung ka krijuar një telefon enkas për ushtrinë amerikane. Bëhet fjalë për një prodhim të tipit Galaxy Samsung S20. Telefoni ka një modalitet i...

Era Istrefi sjell në versionin e saj këngën e artistit të...

0
Era Istrefi erdhi me risi. Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, jo rrallë herë ka lënë të kuptohet Frank Ocean ëshë artisti i saj i...

Butrint Imeri në versionin akustik, ri-sjell para publikut hitet e tij

0
Butrint Imeri ka bërë një përmbledhje të projekteve të tij. Artistët kanë qenë shumë aktiv gjatë kësaj periudhe të vështirë duke argëtuar publikun me aktivitete...

Çdo gjë që duhet të dini për versionin e ardhshëm të...

0
Për ata që janë në programin Windows Insider, përditësimi i Majit është i disponueshëm në formën e një versioni eksperimental prej pothuajse një viti. Microsoft...

Greta Koçi sjell në versionin e saj këngën “Tradhtare” të Danit

0
Greta Koçi ka realizuar ‘coverin’ e këngës “Tradhtare”. Greta Koçi ka publikuar në kanalin YouTube versionin e saj të hitit të Ramadan Krasniqit-Dani, “Tradhtare”. Kjo këngë...

‘Krizë e madhe’, Arilena Ara i bën të gjithë të qeshin...

0
Arilena Ara ka treguar me anë të një videoje në llogarinë e saj se si po e kalon karantinën mes filtrave të ndryshëm në...

Gold AG dhe Burak Vehapi sjellin versionin e përpunuar të “Dadush”

0
“Dadush” titullohet projekti më i ri i dy artistëve të njohur të estradës shqiptare. Fjala është për reperin nga Presheva, Gold AG dhe vokalistin e...

E qëlluan në lokal, ikën me makinë, policia jep versionin e...

0
Policia lokale ka dhene versionin e saj zyrtar ne lidhje me vrasjen e ndodhur ne qytetin e Lushnjes. Njoftimi i policise:Sot rreth orës 08:15, në...