Aktoret që bën tifo për Kosovën

0
116
blank
Gjigandi

Stadiumi “Fadil Vokrri”, sot priti mijëra tifoz anembanë Kosovës, por edhe nga Anglia.

Në stadium nuk munguan as fytyra të njohura nga fusha të ndryshme.

Edhe aktoret e njohura kosovare, veshën fanellat e kombëtares dhe bën tifo për djemtë tanë të jashtëzakonshëm.

Kujtojmë që Kosova mori 4 gola nga miqtë tanë anglez.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu