Ballina Etiketimet Aktoret

Etiketim: aktoret

Arbër Hajdari bën bashkë aktorët dhe regjisorët më të mirë të...

0
Aktivisti i njohur Arbër Hajdari ka bërë bashkë regjisorë e aktorë, figura emblematike të skenës shqiptare. Margarita Xhepa, Tinka Kurti, Robert Ndrenika, Viktor Zhusti,...

Aktorët e filmit “Romeo dhe Zhuliet” ngrenë padi pas 55 vjetësh:...

0
Dy yjet e filmit “Romeo and Juliet” të vitit 1968 po padisin Paramount Pictures dhe kërkojnë mbi 500 milionë dollarë për një skenë nudo...

Aktoret turke, të dashura për publikun shqiptar, që kanë qënë ‘Miss’

0
Disa prej aktoreve më të njohura të kinematografisë turke, të cilat për publikun shqiptarë u bënë të njohura me rolet e tyre në seriale...

Brenda vilës luksoze të Burak Özçivit, aktorët nisin pushimet në privatësi

0
Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen kanë nisur sezonin e pushimeve së bashku me vogëlushin e tyre 1-vjeçar Karan, në vilën e re, në lagjen...

Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) – Aktoret dhe te Dashurat e tyre...

0
Seriali Xheneta (Cennetin Gozyaslari) - Aktoret dhe te Dashurat e tyre - Fakte Interesante

20 Aktoret me te Pasur ne Bote

0
20 Aktoret me te Pasur ne Bote

Fejohen në fshehtësi dy aktorët e njohur!

0
E bukur dhe e suksesshme, aktorja turke Ece Çeşmioğlu është drejt martesës me Taner Ölmez, me të cilin kanë qenë bashkë për një kohë...

Aktorët që nuk kanë fituar asnjëherë Oscar

0
Ka disa arsye të vlefshme përse disa aktorë nuk kanë fituar ende një ‘Oscar’. Më poshtë, mund të gjeni disa nga vëzhgimet dhe supozimet...

Teatri Kombëtar/ Ja kush janë aktorët e shoqëruar nga policia

0
Në orët e para të mëngjesit ka nisur nisur shembja e Teatrit Kombëtar. Disa aktorë që protestonin për ruajtjen e godinës janë shoqëruar në...

Nishani: Janë minuar themelet e shtetit, përgjegjës janë të gjithë aktorët...

0
Ish Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, e ka cilësuar të komplikuar situatën aktuale në pushtetin ekzekutiv, legjislativ dhe atë të drejtësisë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24