17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tifo

Etiketim: tifo

Collina: Juventus-Napoli? Ja për kë bëjë tifo

0
Pierluigi Collina, presidenti Komisionit të Arbitrave të FIFA-s, është rrëfyer në 360 gradë në një intervistë të dhënë për Radio 1, duke folur për...

Lushkja: Jemi brenda objektivave, bej tifo për…

0
Regi Lushkja është një nga lojtarët më të mirë te Laçi, ku ai aktivizohet prej 5 vitesh dhe tashmë ka nisur të mendojë për...

Aktoret që bën tifo për Kosovën

0
Stadiumi “Fadil Vokrri”, sot priti mijëra tifoz anembanë Kosovës, por edhe nga Anglia. Në stadium nuk munguan as fytyra të njohura nga fusha të ndryshme. Edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS