Young Zerka pranon lidhjen me Ronela Hajatin

0
39
Gjigandi

Më në fund Young Zerka pranon gjithçka.

Ka muaj që flitet se Young Zerka dhe Ronela Hajati janë në një lidhje dashurie, por çifti kishin refuzuar të pranojnë lidhjen e tyre publikisht.

Por tani në një intervistë është Young Zerka ai që më në fund i ka dhënë fund dilemës se a janë apo jo në lidhje me këngëtaren nga Shqipëria.

Gjatë bisedës me gazetarin ai thotë “Ah po e përmenda edhe Ronelën, e përmenda shpirtin binjak”.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu